Telefon
+90 533 05868 09

kadın bisikletleri

kadın bisikletleri CUBE

İster yarışmak tutkunuz olsun, ister sadece parkta dolaşarak rahatlıyor olun, sizin için doğru olan CUBE’u bulmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle 12 yılı aşkın süredir kadınlar için ayrı bir WS (Kadın Serisi) bisiklet serisi yaratıyoruz: sportif yol bisikletlerinden çift süspansiyonlu arazi bisikletlerine, çakıl bisikletlerden karbon yarış arabalarına kadar; vurgu her zaman uyarlanmış geometri üzerindedir Kadın anatomisine ve rakipsiz konfora uyum – sadece sürüşün tadını çıkarın.

HARDTEİL & FULLSUSPENSİON

Dağ bisikletlerimiz çok yönlüdür ve her şeyi yapabilecek şekilde üretilmiştir. Kadın bedeninin özellikleri dikkate alınarak tasarlanmıştır. Konfor + kontrol = iyi ruh haliniz!

KARAYOLU VE ÇAKIL

Bisikletinize güvenebileceğinizi bilmeniz önemlidir. Bunun özellikle fuar yarısı için önemli olduğunu biliyoruz! Axial WS yol ve Nuroad WS gravel bisikletlerimiz yarış, antrenman, uzun koşular veya sadece selede fitness için en iyi seçimdir.

HARDTEİL & FULLSUSPENSİON

KARAYOLU VE ÇAKIL

Axial C:62 SL

Pelotonun zirvesinde yer almak için mücadele ederken motosikletinize güvenebileceğinizi bilmek her zaman önemlidir. AXIAL C:62 SL sağlam, teknolojik açıdan gelişmiş bir karbon çerçeveye sahiptir. En iyi olmak istediğinizde en iyiye ihtiyacınız vardır. Paranızı daha azına harcamayın, CUBE’u seçin!