Telefon
+90 533 05868 09

MTB

dağ bisikletleri CUBE

Maksimum çok yönlülük arıyorsanız, kesinlikle bir dağ bisikletine, yani ünlü «dağ» bisikletine ihtiyacınız var. Bunlar, hayal edebileceğiniz her şeyi fethetmek için gerçekten çok yönlü makinelerdir: Alplerdeki yollar ve ova ormanları, kayalık alanlar ve düz toprak yollar, en zorlu enduro yarışma rotaları, turist rotaları ve hatta kros maratonları! Dağ CUBE’lerimiz Bavyera’nın kalbinde geliştirilmiş, test edilmiş ve monte edilmiştir. Tek yapmanız gereken uygun modeli seçmek.

HARDTEİL

Sert kuyruğun üretilebilirliği ve tasarımı, ilkel haliyle “dağ bisikleti” konseptinin bileşenleridir. İster off-road’a yeni başlayan bir acemi olun, ister üst düzey ihtiyaçları olan deneyimli bir sürücü, ister yeni rotaları keşfeden bir hafta sonu kaşifi, ister üst düzey bir takım sürücüsü olun, CUBE’ünüzü bulacaksınız.

FULLSUSPENSİON

Çift süspansiyonlu CUBE hız, kontrol ve konforun sinerjisidir. Alman mühendislerimiz hem yokuş aşağı hem de kros maraton sürücülerinin yanı sıra enduro rotaları ve dağ parkurları tutkunları için bisikletler üretiyor.

HARDTEİL

FULLSUSPENSİON

CUBE Kadın Serisi

Hepimiz kadınların erkeklerden farklı olduğunu biliyoruz, bu çok açık! Bu nedenle CUBE Kadın Serisi (WS) bisikletlerimiz kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır. Ve hayır, bu sadece özel bir renk tasarımı değil, yine de o da mevcut. Bu, her şeyden önce kadın bedeninin antropometrik özelliklerine uyarlanmış özel bir geometridir. Kızlarımız «kendi» CUBE WS’lerini kullanarak en önemli şeyi elde ederler: bisiklet maceraları sırasında konfor ve kontrol.