Telefon
+90 533 05868 09

CUBE. Teknolojiler

Alman üretimi

Bisiklet tutkusu, araştırma ve geliştirmeye sürekli yatırım, şirket içi test laboratuvarı, ileri iletişim teknolojileri, modern lojistik çözümleri ve otomatikleştirilmiş depo, CUBE’un Avrupa bisiklet pazarında lider bir konuma sahip olmasını sağlar.

Ortağımız BOSCH, eğlence amaçlı bisikletlerden ultra gelişmiş yarışma bisikletlerine kadar segmentlerdeki bisikletlere yönelik güç ünitelerinin geliştirilmesi ve uygulanmasında tanınmış bir liderdir. Engin deneyimi ve en modern teknolojileri sayesinde BOSCH, premium sınıf segmentinde her zaman öndedir.

CUBE. ELEKTRİK TEKNOLOJİSİ

Bisiklet sürmek bir zevktir

CUBE BİSİKLETLERDE BOSCH MOTORLAR

MALZEMELER

Karbon üretim teknolojileri

Ağırlığın azaltılması, sağlamlığın arttırılması

C:68 karbon üretimi alanında yenilikçi bir teknolojidir. Polimerdeki büyük oranda (%68’e kadar) karbon filamanları ve dağılmış karbon nanopartiküllerinin kullanımı, ağırlığın azaltılmasını ve aynı zamanda çerçeve sertliğinin arttırılmasını mümkün kılar. 2016’dan bu yana bu yüksek kaliteli materyali mevcut ve yakında çıkacak birçok platforma uyguluyoruz.

С:62. Aynı anda sert ve hafif

C:62 logosunu taşıyan çerçeveler, HPC teknolojimizden çok sayıda önemli farklılığa sahiptir. Süreçlerimizi optimize ettik ve onları çok daha zorlu ve kolay hale getirdik.

Alüminyum çerçeve üretim teknolojileri

High Performance Aluminum (HPA) en üst düzey bisiklet sürüşü için yaratıldı. Özel bir alüminyum alaşımı ve ardından ısıl işlem kullanılarak yüksek mukavemet elde edilir.

CUBE ShockX

ShockX, klasik malzemelerle karşılaştırıldığında daha yüksek titreşim emme özelliğine sahiptir.

CUBE. TEST LABORATUVARI

CUBE Test Laboratuvarı - Gerçek Hayat Bisiklet Simülasyonu

Tam yükle, zorlu yollarda, aşırı frenlemeyle ve maksimum sürüş yüklerini simüle eden diğer testlerle. CUBE’ümüzün güvenilirliğinden ve yüksek kalitesinden emin olmak için! Her bisiklet ve güvenlik bileşeni kendi laboratuvarımızda test edilir.

BİSİKLETLER

STEREO 140 HPC TM

En zorlu parkurlarda bile hafif, çevik, hızlı ve son derece yetenekli olan yeni STEREO 140 Yüksek Performanslı Carbon Trail Motion ürünümüz tam olarak aradığınız arkadaştır.

AERIUM C:68 SLT

Rüzgar yolda hız yapmanın en güçlü rakibidir. Bu bisikletin her detayı tek bir amaç için tasarlandı; daha hızlı olmanıza yardımcı olmak. Rüzgarı fethedin!

NATURAL FIT

NATURAL FIT

THE HOLISTIC ERGONOMIC CONCEPT