Telefon
+90 533 05868 09

FAZUA. Bizim seçimimiz

Elektrikli otoyolun doğru konseptini her yıl anladığımızda, ancak piyasada bizim amaçlarımıza uygun bir motor bulunmadığında duyduğumuz öfkeyi bir düşünün. Mevcut motorların tümü ağır, gürültülü ve büyük boyutluydu ve çalıştırılmadan önce aşırı güç gerektiriyorlardı. FAZUA serisi motorlarla nihayet doğru çözümü bulduk ve hedeflerimize ulaştık.

FAZUA Tahrik Motoru Yenilikleri

“Elektrikli yol bisikleti vizyonumuzu sunmaktan gurur duyuyoruz — AGREE Hybrid C:62 SLT! İlk bakışta bunun bir elektrikli bisiklet olduğunu anlamak zor — hepsi kısa ve öz tasarım sayesinde. Sürüş neredeyse sessizdir ve serbest tekerlek 25 km/saatin üzerindeki hızlarda kapanır. Şanzımanın 2 aynakol dişlisi var ve rakiplerinizin tırmanışlarda ve rüzgarlı havalarda bile kafalarını kaşımasına yetecek kadar hız sağlıyor.»

Yarış sonucu 100%

Tasarım işlevi takip eder ve AGREE Hybrid C:62 SLT’miz bu gereksinimi tam olarak karşılar; tüm değişikliklerden sonra bile motosikletin zarif olduğu ortaya çıktı. Fazua aküsü ve motorun C:62 malzemeden şirketin Gelişmiş Twin Mold tasarımıyla yapılmış entegrasyonuna rağmen, alt boru bir sanat eseridir. Bisikletin olağanüstü derecede hafif ve inanılmaz derecede sert olduğu ortaya çıktı ve aynı zamanda harika bir gösteri durdurucu.

Ön ve arka tekerleklerde 12 mm’lik aksların kullanılması burulma direncini artırdı ve 35 mm genişliğinde lastikler + iki şişe kafesi montajına izin verdi. Bu konfigürasyon elektrikli bisiklet segmenti için devrim niteliğindedir. Bu otoyol sizi daha önce hiç gitmediğiniz yerlere götürecek. AGREE Hybrid C:62 SLT — ve yarış sizin. Garanti ediyoruz.